Iluzjonista Dla Dzieci
Iluzjonista Dla Dzieci
Iluzjonista Dla Dzieci
Legerdemain Krystian Bączyński

728-327-553

iluzjonistadladzieci@gmail.com

Dlaczego Krystian?

ZAMÓW TERAZ

Zamów pokaz iluzji już teraz.

SIM SALA BIM

Twój e-mail:
Twój numer:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zarezerwuj. Terminy szybko znikają.

Najlepszy pokaz jaki widziałam ;) Super człowiek, otwarty, energiczny, zabawny. Dzieci chętnie uczestniczyły w aktywnych formach iluzji. Cudowna atmosfera. Radość maluchów nieoceniona. Polecam serdecznie tego Pana!!!

Pani Marta

 

Polecamy całym sercem. Pan Krystian świetnie awiązuje kontakt z dziećmi, potrafi je zainteresować i zaciekawić swoim występem, nawet najbardziej oporni oglądali sztuczki w dużym skupieniu.Polecamy :) zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci :)

Pani Anna

Profesjonalista. Szybko łapie kontakt z dziećmi. Potrafi je zaciekawić swoimi pomysłami. Ciekawe iluzje, w które dzieci są angażowane. Z pewnością jeszcze nieraz zaproszę Pana Krystiana do Łazisk Górnych:-)Polecam! Bardzo szybko odpowiada na wiadomości, życzliwy i serdeczny człowiek.

Pan Rafał

Największą nagrodą dla iluzjonisty dla dzieci są uśmiechy oraz brawa. Zapoznajcie się z kilkoma opiniami klientów, którzy mi zaufali i wyczarowali uśmiechy na twarzach dzieci.

Opinie klientów

ZAMÓW TERAZ

 

Każda okazja jest dobra na wesoły pokaz iluzji.

Domy Kultury, Festyny...

Biblioteki,

ZAMÓW TERAZ

 

Pokaz iluzji w przedszkolu oraz szkole to świetnie spędzony czas.

30-45 minut

30-60 minut

dla małych i dużych

Przedszkola i Szkoły

ZAMÓW TERAZ

 

Spraw, aby urodziny Twojego Dziecka były wyjątkowe!

Twojego Dziecka

Magiczne Urodziny

Występuję wszędzie tam, gdzie zawitać ma wesoły pokaz iluzji dla dzieci. Repertuar dopasowuję do wieku dzieci, charakteru imprezy oraz wielkości sali. Na miejsce przyjeżdżam ze swoim sprzętem.

30 minut

Zobacz ofertę

Wiem, że na moim pokazie dzieci będą się dobrze bawić. Z powodzeniem występuję od 2009 roku, a sztuka iluzji stała się moim sposobem na życie.

Gwarancja

Potrafię rozbawić dzieci do łez. Moje żarty są dostosowane do wieku dzieci, tak aby były dla nich zrozumiałe i zabawne. A nic tak nie rozśmiesza jak roztargniony iluzjonista ;-)

Humor

Umiem rozmawiać z dziećmi i nadawać z nimi na tych samych falach. Jestem na bieżąco z bajkami i zabawkami, więc rozmowa na pewno będzie się kleić :-)

Kontakt

Poprzez sztuki magiczne nie tylko rozśmieszam do łez, ale także przekazuje wiedzę. Wspólnie z dziećmi nauczymy się kolorów, mówienia dziękuję, przepraszam, proszę i wiele więcej...

Edukacja

Występuję w całej Polsce i jestem w tym naprawdę dobry: około 200 występów i ponad 15.000 oczarowanych dzieci każdego roku.

Iluzjonista Dla Dzieci

ZAMÓW TERAZ

Pokazy iluzji dla dzieci w całej Polsce.

Specjalista od rozśmieszania i mistrz czarowania dla dzieci.

ILUZJONISTA DLA DZIECI