Iluzjonista Dla Dzieci Łódź

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem iluzjonistą dla dzieci. Specjalizuję się w pokazach iluzji dla dzieci oraz w przedstawieniach rodzinnych.

 

Bardzo często wykonuję pokazy iluzji na urodzinach dziecka, w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, domach kultury, festynach czy piknikach w Łodzi i okolicy.

 

Moje pokazy iluzji są wypełnione magią i dobrym humorem. Występ, który proponuję jest bezpieczny dla dzieci, dopasowany do wieku dzieci oraz charakteru imprezy.

 

Sprawdź moją ofertę pokazów iluzji i magii dla dzieci i zaproś mnie do Łodzi.

 

Magik to atrakcja, która świetnie sprawdzi się jako pomysł na urodziny, karnawał, mikołajki, dzień dziecka, sylwester... a nawet święto czekolady.

 

Magiczny występ to przede wszystkim dobra zabawa. Mnóstwo śmiechu i momenty magii. Pokazy iluzji wypełnione są interakcją z dziećmi. Zapraszam do pokazu iluzji dzieci z publiczności, aby wspólnie ze mną mogły pobawić się w czarowanie.

 

Polecam się jako magik, iluzjonista, a nawet prestidigitator :-) Nazewnictwo nie ma znaczenia. Liczy się świetna zabawa, niesamowita atrakcja, wyjątkowy pokaz iluzji, który przeniesie dzieci do świata magii i czarów.

 

Iluzjonista dla dzieci Łódź, Magik dla Dzieci Łódź, Pokazy Iluzji dla Dzieci Łódź, Pokazy Magiczne Łódź, Iluzjonista na Event Łódź... jeśli wyszukujesz podobnych haseł, to uwierz mi, że jesteś w dobrym miejscu.

 

Zajmuję się pokazami iluzji dla dzieci zawodowo. Jest to nie tylko moją pracą, ale największą pasją. Na swoim koncie mam tysiące występów w całej Polsce. Nie ma więc przeszkód, abym pojawił się w Łodzi lub okolicach.

 

Sprawdź ofertę pokazów iluzji i magii, iluzjonisty dla dzieci Krystiana Bączyńskiego – czyli mnie i zamów wyjątkową atrakcję, która zostanie zapamiętana i wspominana pozytywnie na bardzo długo.

Iluzjonista Dla Dzieci Łódź