Krystian Bączyński

Iluzjonista Dla Dzieci Szczecin

 

Iluzjonista Krystian Bączyński występuje od 2009 roku. Z powodzeniem rozśmiesza do łez i zachwyca magicznymi sztukami w Szczecinie i okolicach.

 

Iluzjonista dla dzieci Krystian Bączyński to profesjonalista, który zawodowo zajmuje się pokazami iluzji w Szczecin i nie tylko. Potrafi łatwo nawiązać kontakt z dziećmi oraz wie jak zapewnić im wyjątkową rozrywkę.

 

Od 2009 roku Krystian Bączyński zachwyca publiczność niezliczoną ilością występów w mieście Szczecin i okolicach. Spotyka się z szerokim uznaniem, czego dowodem są liczne podziękowania, pochlebne komentarze i opinie. Przekonaj się, co o nim mówią inni.
Iluzjonista Dla Dzieci Szczecin

1

 

niepowtarzalny iluzjonista

15

 

lat doświadczenia

2000+

 

występów na żywo

OPINIE KLIENTÓW

 

Pełen profesjonalizm, znakomita oprawa muzyczna, która jeszcze bardziej wprowadza widza w świat magii. Kontakt i dialog Pana Krystiana z małym widzem sprawia, że spotkanie przebiega w przemiłej atmosferze, a uśmiech nie znika z buziek dzieci do ostatnich minut występu. Całe spotkanie to świetnie spędzony czas wypełniony pozytywnymi emocjami, ciągłym niedowierzaniem "Jak to możliwe ??? Jak to mogło się stać???POLECAM !!!!!

 

Polecamy całym sercem. Pan Krystian świetnie awiązuje kontakt z dziećmi, potrafi je zainteresować i zaciekawić swoim występem, nawet najbardziej oporni oglądali sztuczki w dużym skupieniu.Polecamy :) zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci :)

 

Zaprezentował dzieciom ciekawy program artystyczny, który zachwycił młodych widzów. Dodatkowo Iluzjonista wybierał dzieci z pośród publiczności i angażował do udziału w wystepie, co dodatkowo wpływało na zainteresowanie dzieci. Polecamy występy Pana Krystiana. Warto podkreślić również szybki i łatwy kontakt z Panem Krystianem oraz słowność.

+48 728 327 553

iluzjonistadladzieci@gmail.com

Katowice Bydgoszcz Lublin Zielona Góra Łódź Kraków Warszawa Opole Rzeszów Białystok Gdańsk Kielce Olsztyn Poznań Wrocław Szczecin