Iluzjonista Dla Dzieci Częstochowa

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Iluzjonista, Magik, Czarodziej, Prestidigitator to ja. Krystian Bączyński. Mieszkam w okolicy miasta Częstochowa i tutaj często wykonuję pokazy iluzji.

 

Częstochowa to miasto magiczne, bo iluzjonista też często chowa... różne rzeczy do kieszeni ;-)

 

Moje występy wypełnione są humorem dopasowanym do wieku dzieci oraz charakteru imprezy. Możesz więc sprawić, aby urodziny Twojego Dziecka były wyjątkowe.

 

Sprawdź moją ofertę i zaproś mnie do Częstochowy na prawdziwie magiczny, wesoły i kolorowy pokaz iluzji.

 

Przedszkola, Szkoły, Domy Kultury, Festyny i Pikniki, Biblioteki, a także Hotele, Eventy czy Kluby Sportowe. Bardzo chętnie oczaruję każde miejsce w Częstochowie.

 

Jako magik stawiam na kontakt z dziećmi i ich maksymalne zaangażowanie w występ. Dbam o to, aby aktywnie uczestniczyły w pokazie iluzji i dobrze się przy tym bawiły.

 

Czaruję zawodowo nie tylko w Częstochowie, ale w całej Polsce. Zamów więc mój występ, a ja sprawię, że będzie wyjątkowo magiczny, wesoły i zostanie na długo zapamiętany.

 

Wpisywałeś do wyszukiwarki "iluzjonista dla dzieci Częstochowa", "pokazy iluzji dla dzieci Częstochowa", "Częstochowa Magik Dla Dzieci". Nie szukaj już więcej. Napisz lub zadzwoń do mnie.

 

Zaufaj mojemu doświadczeniu. Oczaruję każdą imprezę dla dzieci w Częstochowie. Napisz, chętnie przedstawię ofertę pokazu iluzji specjalnie dla Ciebie.

 

Sprawdź, poczytaj, obejrzyj zdjęcia, filmiki i zamów wyjątkowo wesoły pokaz iluzji dla dzieci.

 

Oczaruję Częstochowę i okolice :-)

Iluzjonista Dla Dzieci Częstochowa