Iluzjonista Dla Dzieci Zielona Góra

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem iluzjonistą. Od lat oczarowuję zarówno dzieci, jak i dorosłych swoimi niezwykłymi pokazami iluzji. Również w Zielonej Górze.

 

Moje magiczne występy to doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju wydarzenia w Zielonej Górze i okolicach - od urodzin i imprez dla dzieci po eventy firmowe, wesela czy występy w hotelach.

 

W swoich występach stawiam na interaktywną zabawę i dopasowuję program do charakteru imprezy oraz oczekiwań publiczności.

 

Jeśli szukasz pomysłu na wzbogacenie swojego wesela czy uroczystości to właśnie ja mogę stworzyć niesamowitą atmosferę i zachwycić gości swoimi magicznymi sztuczkami. Moje występy są też idealnym dodatkiem do eventów firmowych, konferencji czy imprez integracyjnych.

 

Występ w przedszkolu, szkole czy na pikniku to również nie problem. Wiem jak wciągnąć publiczność w do swojego magicznego świata i zapewnić niezapomniane wrażenia.

 

Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poczuć się jak dziecko i zanurzyć się w magicznej atmosferze moich występów.

 

Jeśli szukasz iluzjonisty w Zielonej Górze, który stworzy niezapomniane wrażenia podczas Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś.

 

Zamów już dziś i spraw, aby Twoje wydarzenie było magiczne.

 

Zielona Góra – gotowi na pokazy iluzji?

Iluzjonista Dla Dzieci Zielona Góra