Krystian Bączyński

SCENICZNIE

 

Przedstawienie iluzji, dostosowane do indywidualnych preferencji i warunków technicznych. Występ może być oparty wyłącznie na narracji iluzjonisty, być wzbogacony jedynie muzyką, bądź też łączyć w sobie oba te elementy. Elastyczny repertuar oraz kilka opcji długości występu. To doskonałe rozwiązanie na różnego rodzaju wydarzenia, eventy, imprezy plenerowe, spotkania w domach kultury czy inne miejsca wyposażone w scenę.

20-60 min

Cała Polska

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Magiczne sztuki nie tylko rozbawią do łez, zachwycą, ale także edukują. Poznawanie kolorów, zasady ruchu drogowego, dbałość o porządek oraz elementy grzecznościowe – to wszystko wplecione jest w występ Krystiana Baczyńskiego.

2

Dzieci aktywnie uczestniczą w występie. Wypowiadają magiczne słowa, a także asystują iluzjoniście. 

3

Iluzjonista dla dzieci nie używa niebezpiecznych i nieodpowiednich dla dzieci przedmiotów, ognia, wystrzałów ani zwierząt.

4

Pojawianie i znikanie przedmiotów, sztuki magiczne z chusteczkami, piłeczkami, a także większe, bardziej wizualne iluzje. Całość dopasowana do wieku dzieci i charakteru imprezy. 

+48 728 327 553

iluzjonistadladzieci@gmail.com

Katowice Bydgoszcz Lublin Zielona Góra Łódź Kraków Warszawa Opole Rzeszów Białystok Gdańsk Kielce Olsztyn Poznań Wrocław Szczecin