Iluzjonista Dla Dzieci Kraków

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem iluzjonistą dla dzieci. Specjalizuję się w pokazach iluzji dla dzieci oraz w przedstawieniach rodzinnych.

 

Kraków to miasto magiczne, które bardzo chętnie odwiedzę ze swoim pokazem iluzji i magii dla dzieci.

 

Mój występ to świetna zabawa, dopasowana do wieku i charakteru imprezy. Magiczna atrakcja, która zostanie zapamiętana na długi, długi czas.

 

Zobaczcie koniecznie moją ofertę pokazów iluzji i magii dla dzieci oraz na przedstawieniach rodzinnych w Krakowie i okolicy.

 

Dni Miasta, Przedszkola, Szkoły, Festyny, Pikniki Rodzinne, Biblioteki... Dzień Czekolady to tylko niektóre z miejsc i okazji do spotkania z magikiem dla dzieci.

 

Jako magik dla dzieci zapraszam dzieci do wspólnej zabawy w czarowanie. Dzieci biorą czynny udział w występie. Pokaz iluzji i magii w moim wykonaniu to bezpieczne i interaktywne czarowanie.

 

Magik, mag, iluzjonista, prestidigitator to ja. Krystian Bączyński. Pokazy iluzji i magii to moja specjalność. Zawodowo czaruję, co jest moją największą pasją, ale także pracą.

 

Iluzjonista dla dzieci Kraków, Magik dla Dzieci Kraków, Pokazy Iluzji dla Dzieci Kraków, Pokazy Magiczne Kraków, Iluzjonista na Event Kraków... jeśli wyszukujesz podobnych haseł, to uwierz mi, że jesteś w dobrym miejscu.

 

Pasja zamieniła się w moją pracę. Jestem iluzjonistą, magikiem, który wykonuje pokazy iluzji w całej Polsce. Bardzo miło będzie mi więc odwiedzić również Kraków.

 

Sprawdź ofertę pokazów iluzji i magii, iluzjonisty dla dzieci Krystiana Bączyńskiego – czyli mnie i zamów wyjątkową atrakcję, która zostanie zapamiętana i wspominana pozytywnie na bardzo długo.

 

Kraków, okolice... pozwólcie się oczarować :-)

Iluzjonista Dla Dzieci Kraków