Magiczne Urodziny

Spraw, aby urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe! Magiczne Urodziny to niesamowita atrakcja dla dzieci. Pokaz może odbyć się nawet w Twoim domu.

 

Angażujące, pełne śmiechu show.

 

Magiczne Urodziny to show, które rozbawi do łez zarówno dzieci jak i dorosłych. Ogromne poczucie humoru połączone z nieco niezdarną postacią, którą tworzę, sprawia, że dzieci mają mnóstwo okazji do śmiechu i komentowania tego co się dzieje. Oczywiście wszystkie sztuki, za pomocą dzieci w czarodziejski sposób się udają. Efekt zaskoczenia gwarantowany.

 

Twoje dziecko wykona magiczną sztukę i zostanie gwiazdą pokazu.

 

Mój występ to połączenia animatora-clowna-iluzjonisty. Angażuję dzieci, rozśmieszam, zadziwiam i zapraszam je do bezpośredniej pomocy. Solenizant na pokazie wykona dwie magiczne sztuki, dzięki czemu on i goście zapamiętają te urodziny jako prawdziwie magiczne i wyjątkowe.

 

Występ w Twoim domu, ogrodzie, sali zabaw, restauracji...

 

Występ to ja. Nie wymagam dużo miejsca, mam ze sobą tylko jedną walizkę, w której mam wszystkie potrzebne rzeczy. Pokaz może odbyć się niemal w każdych warunkach. Restauracji, ogrodzie, a nawet w niedużym mieszkaniu.

 

Upominki dla wszystkich dzieci.

 

Dla wszystkich dzieci na pokazie wspólnie z solenizantem wyczarujemy cukierki. Z każdym dzieckiem przybijemy piąteczkę i każdy dostanie ode mnie pamiątkową pocztówkę. Solenizant otrzyma ode mnie specjalny, imienny dyplom i słodki upominek.

 

Magicznie pozdrawiam,
Krystian Bączyński

01 listopada 2019

Pokaz Iluzji ONLINE

Zamów teraz

Magik Dla Dzieci
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Kontakt

Napisz do nas

LEGERDEMAIN Krystian Bączyński
NIP: 573-28-76-007
Cała Polska


tel. 728 327 553
email: iluzja.baczynski@gmail.com