Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński, a moją pasją jest sztuka iluzji. Na co dzień fascynuję publiczność swoimi niezwykłymi numerami. Od dziecka interesowałem się sztuką iluzji i stopniowo rozwijałem swoje umiejętności. W 2009 roku wykonywałem już pokazy iluzji na urodzinach. W 2012 zadebiutowałem na dużej scenie, a od 2013 roku regularnie występuję w Polsce i nie tylko.

 

Jako iluzjonista stawiam na perfekcję i każdego dnia pracuję nad doskonaleniem swoich umiejętności. Moje programy są zaskakujące i intrygujące, a jednocześnie wykonane z niezwykłą precyzją, elegancją i ogromną dawką humoru dopasowanego do publiczności i charakteru imprezy.

 

W moim repertuarze znajdują się różnorodne numery. Od klasyków, takich jak "łączące się obręcze", przez zabawne przerywniki, po bardziej nowoczesne efekty, chociażby z użyciem smartfona. Zawsze staram się, aby moje występy były pełne emocji i zabawy, ale także, aby każdy z widzów poczuł się wyjątkowo i zapamiętał mój występ na długo.

 

Jestem przekonany, że moje występy są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających widzów i sprawić, że każdy z nich poczuje się częścią magicznego świata, który tworzę na scenie.

 

Zamów, a Twoi goście doświadczą magii na żywo podczas jednego z moich występów!

O mnie