Iluzjonista Dla Dzieci Katowice

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem iluzjonistą dla dzieci. Specjalizuję się w pokazach iluzji dla dzieci oraz w przedstawieniach rodzinnych.

 

Katowice oczarowałem nie raz w przedszkolach, szkołach, domach kultury, piknikach, a także bibliotekach... występowałem w Śląskim Wesołym Miasteczku czyli Legendii.

 

Dobry humor, repertuar dopasowany do wieku dzieci to recepta, aby pokaz iluzji był atrakcją numer jeden. Profesjonalne i w pełni bezpieczne pokazy magika? Świetnie trafiliście.

 

Zobaczcie koniecznie moją ofertę pokazów iluzji i magii dla dzieci oraz na przedstawieniach rodzinnych w Katowicach i okolicach.

 

Mikołajki, Dzień Dziecka, Święto Czekolady, Barbórka, Piknik, Dni Miasta... to świetne okazje, aby zaprosić Magika, który sprawi, że impreza będzie niezapomniana.

 

Jako iluzjonista podczas występu zapraszam dzieci do bezpośredniej pomocy w czarowaniu. Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu. Duża dawka interakcji, masa śmiechu, a wszystko to w magicznej oprawie.

 

Prestidigitator, czarodziej, magik czy po prostu iluzjonista. Tytuły nie mają znaczenia. Ważna jest wspólna świetna rozrywka, którą na pewno jestem w stanie zapewnić w Katowicach i okolicach.

 

Iluzjonista dla dzieci Katowice, Magik dla Dzieci Katowice, Pokazy Iluzji dla Dzieci Katowice, Pokazy Magiczne Katowice, Iluzjonista na Event Katowice... jeśli wyszukujesz podobnych haseł, to uwierz mi, że jesteś w dobrym miejscu.

 

Pokazy iluzji to nie tylko moja największa pasja, ale także praca. Zajmuję się występami zawodowo. Jesteś więc w dobrych rękach, aby sprawić, aby Twoja impreza była niezapomniana.

 

Sprawdź ofertę pokazów iluzji i magii, iluzjonisty dla dzieci Krystiana Bączyńskiego – czyli mnie i zamów wyjątkową atrakcję, która zostanie zapamiętana i wspominana pozytywnie na bardzo długo.

 

Katowice, okolice... pozwólcie się oczarować :-)

Iluzjonista Dla Dzieci Katowice