Pokazy Iluzji Online

 

Sztuka iluzji to całe moje życie. Rocznie wykonywałem nawet 200 występów. Rok 2020 miał być dla mnie rokiem przełomowym, rekordowym i do tej pory najlepszy pod względem pokazów. Zarówno ilości jak i jakości.

 

Niestety obecna sytuacja nie pozwoliła mi zrealizować planów. Zakaz występów na żywo jest sporym utrudnieniem, bo sztuka iluzji powinna być prezentowana bezpośrednio. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Od połowy marca wykonałem już mnóstwo LIVE-ów, czyli transmisji na żywo, ale także kilka występów, warsztaty czy konsultacje.

 

Pokazy iluzji online to forma spotkania ze mną w wirtualnym Świecie poprzez komunikator. Podczas takiego spotkania wykonuję pokaz iluzji online, czyli do kamery prezentuję numery magiczne. Mój pokaz iluzji online to także wspólna zabawa i integracja.

 

Pokaz iluzji online może również zawierać warsztaty, czyli naukę sztuczek magicznych. Triki dopasowane są do wieku dzieci oraz ich zdolności manualnych. Krok po kroku tłumaczę zasady działania sztuczki lub zachęcam do samodzielnej nauki, dając wskazówki oraz cenne uwagi.

 

 

Zadzwoń lub napisz do mnie już dziś. Dzięki technologii możemy się spotkać. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje. Zarówno pokazy iluzji online jak i warsztaty. Ale nie tylko. Możemy po prostu porozmawiać, przeprowadzić transmisję na żywo, czy po prostu wymienić kilka zdań.

 

Tęsknię za WAMI, tęsknię za WYSTĘPAMI. Jeśli więc pamiętacie o Krystianie Bączyńskim, koniecznie dajcie znać. Napiszcie, zadzwońcie, zamawiajcie.

 

Magicznie pozdrawiam,

Krystian Bączyński

Pokazy Iluzji Online
01 lipca 2020

Pokazy Iluzji Online

Iluzjonista Dla Dzieci

iluzja.baczynski@gmail.com

Iluzjonista Dla Dzieci

728 327 553

Iluzjonista Dla Dzieci
Iluzjonista Dla Dzieci
Iluzjonista Dla Dzieci
Iluzjonista Dla Dzieci