Iluzjonista Dla Dzieci Szczecin

Zadzwoń Teraz

Iluzjonista Krystian Bączyński

iluzja.baczynski@gmail.com

728 327 553

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem iluzjonistą. Od lat oczarowuję zarówno dzieci, jak i dorosłych swoimi niezwykłymi pokazami iluzji. Również w Szczecinie.

 

Moje magiczne występy to doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju wydarzenia w Szczecinie i okolicach - od urodzin i imprez dla dzieci po eventy firmowe, wesela czy występy w hotelach.

 

W swoich występach stawiam na interaktywną zabawę i dopasowuję program do charakteru imprezy oraz oczekiwań publiczności.

 

Jeśli szukasz pomysłu na wzbogacenie swojego wesela, to właśnie ja mogę stworzyć niesamowitą atmosferę i zachwycić gości swoimi magicznymi sztuczkami. Moje występy są też idealnym dodatkiem do eventów firmowych, konferencji czy imprez integracyjnych.

 

Występ w przedszkolu, szkole czy na pikniku to również nie problem., Wiem jak wciągnąć publiczność w do swojego magicznego świata i zapewnić niezapomniane wrażenia. Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poczuć się jak dziecko i zanurzyć się w magicznej atmosferze moich występów.

 

Jeśli szukasz iluzjonisty w Szczecinie, który stworzy niezapomniane wrażenia podczas Twojego wydarzenia, to właśnie znalazłeś.

 

Zamów już dziś i spraw, aby Twoje wydarzenie było magiczne.

 

Szczecin – pokazy iluzji na każdą okazję.

Iluzjonista Dla Dzieci Szczecin