Krystian Bączyński

MAGIC SHOW

 

 

Najpopularniejsze show, cieszące się ogromną popularnością. Wizualne sztuki magii, doskonała oprawa muzyczna i starannie zaplanowana scenografia tworzą niezapomniany klimat. Zajmująca miejsce na scenie podświetlona czerwona kurtyna oraz efekty dymu dodają wyjątkowego uroku. To nasz najczęściej wybierany pokaz, który cechuje się dużą interakcją z dziećmi, a także zawiera imponujące sztuki wykonane z muzyką.

45 min

Cała Polska

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Magiczne sztuki nie tylko rozbawią do łez, zachwycą, ale także edukują. Poznawanie kolorów, zasady ruchu drogowego, dbałość o porządek oraz elementy grzecznościowe – to wszystko wplecione jest w występ Krystiana Baczyńskiego.

2

Dzieci aktywnie uczestniczą w występie. Wypowiadają magiczne słowa, a także asystują iluzjoniście. 

3

Iluzjonista dla dzieci nie używa niebezpiecznych i nieodpowiednich dla dzieci przedmiotów, ognia, wystrzałów ani zwierząt.

4

Pojawianie i znikanie przedmiotów, sztuki magiczne z chusteczkami, piłeczkami, a także większe, bardziej wizualne iluzje. Całość dopasowana do wieku dzieci i charakteru imprezy. 

+48 728 327 553

iluzjonistadladzieci@gmail.com

Katowice Bydgoszcz Lublin Zielona Góra Łódź Kraków Warszawa Opole Rzeszów Białystok Gdańsk Kielce Olsztyn Poznań Wrocław Szczecin