Posiadamy liczne podziękowania, dyplomy, nagrody, statuetki czy pisemne podziękowania. Gwarantujemy najlepszą jakość na rynku.

Gwarancja

Wykonaliśmy ponad 1500 pokazów iluzji na żywo. Zaufały nam setki klientów i oczarowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób w całej Polsce!

Efektywność

Współpracujemy kompleksowo i rzetelnie. Szanujemy ustalenia z klientem, będąc jednocześnie elastycznym i dopasowując się do konkretnej sytuacji.

Współpraca

W branży magicznej działamy od 2009 roku. Ciągle się rozwijamy i dążymy do bycia jeszcze lepszymi. Posiadamy doświadczenie i jesteśmy legalnie działającą firmą.

Zaufanie

Nasza misja

Pozwól się oczarować

Opinia z Facebooka

Świetny występ dla dzieci podczas urodzin! Byłam zachwycona, a dzieci roześmiane i rozbawione do łez od samego początku pokazu! Polecam serdecznie Pana Krystiana, jest nie tylko profesjonalnym iluzjonistą ale również przemiłym człowiekiem:) Bardzo dziękuję za wspaniały występ na urodzinach mojej córki!!!

Co mówią nasi klienci

Klienci

Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, przedszkolami i szkołami, hotelami, parkami rozrywki, salami zabaw, kinami, teatrami, domami kultury... chcemy oczarować również Ciebie!

O nas

Czarujemy z pasją od 12 lat 

Iluzjonista Dla Dzieci

NAUCZ SIĘ CZAROWAĆ

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Legerdemain

Krystian Bączyński

ul. Włościańska 8

42-274 Konopiska

NIP: 573-28-76-007

KONTAKT Z NAMI >